HISTORIA SZKOŁY

CHARAKTERYSTYKA
SZKOŁY
HISTORIA
MIEJSCOWOŚCI
GRONO
PEDAGOGICZNE
KALENDARZ
IMPREZ
GALERIA ZDJĘĆ

PRZEDSZKOLE

 '

GRUPA MŁODSZA
 

galeria prac wrzesień 2018

 galeria prac październik 2018

galeria prac styczeń 2019

4.01.2019 r- Urodziny Natalki

Obchodziliśmy dzis w przedszkolu święto naszej koleżanki. Wszystkiego najlepszego, Natalko, z okazji urodzin! Niech Cię nie opuszcza dobry humor!


   
Cztery lata na początku grudnia skończyła Lilianka. Złożyliśmy jej z tej okazji serdeczne życzenia i odśpiewaliśmy "Sto lat". Lilianko, spełnienia marzeń!
   

Bardzo miło nam poinformować, że grupa 3-4 latków zdobyła wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Spółkę Komunalną Dorzecze Białej. Jak informuje organizator nadesłano 340 prac z czego wyróżniono 28. Nasza praca, obok oczywiście innych, będzie zdobić kalendarz Spółki na rok 2019. Cieszymy się tym bardziej, że udało się nam zdobyć to wyróżnienie drugi rok z rzędu. W galerii można obejrzeć etapy powstawania naszego (arcy)dzieła, a samą pracę już niebawem na stronie Dorzecza.

  --------------------------------------

Dzień głośnego czytania

Na zaproszenie starszych kolegów i ich wychowawczyni -Pani Basi Bujak stawiliśmy się w sali klasy drugiej, gdzie odbywał się Dzień Głośnego Czytania. Pani Dyrektor przeczytała nam opowiadanie, którego bohaterem był Lisek - jeden z biedronkowych świeżakow. Dzieci wysłuchały historyjki z zainteresowaniem, a potem rozwiazywały zagadki przygotowane przez Panią Basię. Liczymy na kolejne takie zaproszenie, bo dzieci były bardzo zadowolone z takich odchodów.

 

  -------------------------------------------

29.10.2018 r. Urodziny Seweryna

Swoją urodzinową kartkę otrzymał dziś od dzieci Seweryn. Koleżanki i koledzy złożyli mu życzenia i zaśpiewali " Sto lat". Wszyscy mamy nadzieję, że spełnią się jego marzenia.

  -------------------------------------------

08. 10. 2018 r. Urodziny Zosi

Cieszyliśmy się dziś bardzo, bo Zosia obchodziła swoje czwarte urodziny. Złożyliśmy jej życzenia i zaśpiewalismy dla niej piosenkę. Zosiu, niech się spełnią Twoje marzenia!

  ------------------------------------

05. 10. 2018 r. Urodziny Ani 

Swoje trzecie urodziny świętowała w przedszkolu Ania. Dostała od dzieci kartkę z życzeniami i dużo uścisków. Aniu, jeszcze raz Sto lat!

  ----------------------------------------------------

28.09  Urodziny Karolka

 To był wyjątkowy dzień w naszym Przedszkolu, swoje święto obchodził Karolek. Dzieci złożyły mu życzenia urodzinowe i zaśpiewała "Sto lat". Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Karolku!

 

------------------------------------------------------

19. 09. 2018 r. Urodziny Ali

Mieliśmy dziś okazję złożyć serdeczne życzenia urodzinowe naszej Ali. Dzieci odśpiewały koleżance "Sto lat" i mocno ją wyściskały. A Ala poczestowała je wspaniałymi smakołykami. To dla wszystkich był wyjątkowy dzień.
 

-------------------------------------------------