Szkolna Wigilia -22.12.2023 r.

“Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,

Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,

Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny,

Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie…

Podzielmy się opłatkiem, chlebem pokoju i nieba".

Cyprian Kamil Norwid

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się szkolna Wigilia. To szczególny dzień dla całej społeczności szkolnej, gdyż wspólna uroczystość integruje uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Tegoroczne spotkanie rozpoczęło się Jasełkami. W tym uroczystym dniu przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły w odświętnych strojach dzielili się opłatkiem, śpiewali kolędy i składali sobie życzenia. Dziękujemy rodzicom za włączenie się w pomoc w organizowaniu Wigilii.

Został też rozstrzygnięty konkurs na " Najpiękniejszy Kalendarz Adwentowy" oraz konkurs na “Świąteczno-zimową ozdobę z recyklingu lub z darów natury".

Wszystkim serdecznie gratulujemy !