Gminny Konkurs Wiedzy o Tuchowie „Szlakiem po Tuchowie i okolicach” edycja IV „Tuchów pod zaborami do 1914 roku” .

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy VII – Antoni Galas, Patryk Mastalski, Karolina Bulaga -reprezentowali naszą szkołę w Gminnym Konkursie Wiedzy o Tuchowie „Szlakiem po Tuchowie i okolicach” edycja IV „Tuchów pod zaborami do 1914 roku” . Naszym uczniom niestety nie udało się stanąć na podium jednak podkreślamy, że zabrakło nam jedynie 3 punktów do drużyny, która zajęła 3 miejsce. Wszystkim pozostałym drużynom serdecznie gratulujemy. Jednym z elementów konkursu było zrobienie zdjęcia „żywego obrazu” inspirowanego twórczością Artura Grottgera i w tym miejscu chcielibyśmy pochwalić się że nasze zdjęcie zajęło I miejsce – otrzymaliśmy za nie najwięcej punktów. W tworzeniu zdjęcia pomogli nam uczniowie innych klas: Daria Filar, Julia Sarad, Emilia Bulaga, Jakub Mastalski oraz konkursowa trójka: Antek, Patryk, Karolina. Wszyscy stanęli na wysokości zadania, czego efektem jest wspaniała fotografia. Dziękujemy i gratulujemy!