11 czerwca uczniowie naszej szkoły wraz z uczniami Szkoły Podstawowej im. Marii Kotulskiej w Jodłówce Tuchowskiej wybrali się na wspólną wycieczkę w Tatry. Choć aura pokrzyżowała pierwotne plany, nie przeszkodziła w odkrywaniu uroków Podhala.
Podczas pobytu odwiedziliśmy zabytkowy kościół na Jaszczurówkach oraz przemierzyliśmy malowniczy szlak Doliną Olczyską. Wędrówce towarzyszyły ciekawe opowieści przewodnika o przyrodzie, historii i kulturze regionu.
To był dzień pełen ruchu, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci.




