Dzień pustej klasy-19 czerwca 2026r.

Dzisiaj świętowała cała szkoła!

Szkolne ławki zupełnie opustoszały, a klasy wybrały przeróżne formy aktywności poza salą lekcyjną. Udowodniliśmy, że nauka nie musi odbywać się tylko w murach szkoły! Mieliśmy lekcje w terenie i z ciekawością obserwowaliśmy przyrodę. Plac zabaw zamienił się w miejsce eksperymentów. Oczywiście nie zabrakło tego, co wszyscy lubimy najbardziej – swobodnej zabawy, zasłużonego leniuchowania, aktywności ruchowych i …pysznych lodów.